Skip to main content

Rebulička izborna lista SVM 2022

  Ime i prezime Godina
rođenja
Obrazovanje/zanimanje
1 Dr Balint Pastor 1979 Doktor pravnih nauka
2 Elvira Kovač 1982 Diplomirani ekonomista
3 Arpad Fremond 1981 Profesor razredne nastave-master
4 Žombor Ujvari 1982 Master inž. informacionih tehnologija
5 Rozalija Ekres 1958 Diplomirani ekonomista
6 mr Akoš Ujhelji 1977 Magistar ekonomskih nauka
7 Dr Emeše Uri 1967 Lekar specijalista
8 Daniel Đivanović 1979 Diplomirani ekonomista
9 Silvia Lajko 1976 Inženjer ruralnog razvoja
10 Aneta Sekrenj 1994 Teh.komunikacioni menadžer
11 Emeše Lalić Urban 1975 Diplomirani građevinski inženjer
12 Anamaria Viček 1973 Logoped - defektolog
13 Robert Jakša 1970 Elektroinženjer
14 Balint Juhas 1982 Diplomirani ekonomista - master
15 Zoltan Pek 1962 Diplomirani ekonomista
16 Nandor Kiš 1993 Diplomirani ekonomista
17 Zoltan Tot 1982 Diplomirani pravnik
18 Nebojša Marjanović 1964 Diplomirani matematičar
19 Karolina Gonclik 1998 Diplomirani ekonomista
20 Ana Lulić Marki 1988 Diplomirani pravnik
21 Anastazija Kokai 1978 Profesor informatike
22 Ana Kišimre Serda 1971 Pedagog narodne igre
23 Tatjana Varju Potrebić 1965 Diplomirani učitelj-master
24 Norbert Odri 1996 Student
25 Kristijan Kočiš 1993 Agronom
26 Andor Sen 1987 Profesor
27 Enike Šari 1981 Domaćica
28 Atila Nađ 1971 Diplomirani ekonomista
29 Vladimir Bodor 1983 Diplomirani pravnik
30 Nicolet Virag 1995 Diplomirani fizioterapeut
31 Natalija Bačik Lerinc 1982 Profesor mađarskog jezika i književnosti
32 Bela Majlat 1972 Diplomirani ekonomista
33 Igor Kiš 1987 Sociolog
34 Šarolta Nađ 1984 MA učiteljica
35 Zoltan Kudlik 1979 Master ekonomista
36 Igor Gothenc 1977 Diplomirani inžinjer za ind.menadžment
37 Gabor Kišlinder 1950 Ekonomski tehničar
38 Ede Sarapka 1971 Elektromehaničar
39 Renata Sentmartoni 1977 Inženjer organizacije
40 Maria Kern Šolja 1961 Diplomirani ekonomista
41 Andreja Stipankov - Marot 1963 Preduzetnik
42 Oliver Erdelji 1991 Knjigovođa
43 Andrijana Bauer Živković 1980 Master inženjer šumarstva
44 Gabor Gergelj Barat 1989 Profesor istorije
45 Aron Madaras 1980 Sociolog
46 Hajnalka Ileš 1973 Nastavnik razredne nastave
47 Jožef Boršoš 1991 Veterinarski tehničar
48 Martin Perpauer 1993 Diplomirani biohemičar
49 Robert Tot 1977 Diplomirani pravnik
50 Eržebet Feher 1962 Profesor biologije
51 Edit Sarka 1967 Strukovni vaspitač
52 Atila Benarik 1965 Inženjer informatike
53 Đerđ Goja 1974 Šumski tehničar
54 Zoltan Kerekeš 1978 Električar
55 Timea Harmat 1992 Inžinjer ruralnog razvoja
56 Klementina Rice Majer 1989 Profesor srpskog jezika i književnosti
57 Dr Ištvan Molnar 1982 Lekar specijalista
58 Dr Anita Sabo 1981 Profesor više škole
59 Čaba Boršoš 1975 Diplomirani ing. poljoprivrede
60 Bela Siveri 1969 Profesor geografije
61 Tibor Aladžić 1972 Elektroinženjer
62 Sabolč Turza 1994 Diplomirani istoričar
63 Ildiko Šterbik 1965 Inženjer poljoprivrede
64 Andrea Hardi 1983 Profesor razredne nastave
65 Endre Aleksander 1975 Diplomirani mašinski inženjer
66 Judit Četle 1974 Vaspitač
67 Dejan Kubatov 1978 Diplomirani inženjer tehnologije
68 Silvija Kovač 1996

Kordinator za vaspitno obrazovni rad – na mađarskom jeziku

69 Gabrijela Kovačević 1956 Diplomirani inžinjer građevine
70 Janoš Nađpastor 1948 Penzioner
71 Ema Lavro Vulić 1983 Higijenski referent
72 Robert Konja 1980 Diplomirani mašinski inženjer-master
73 Kristian Varga 1982 Filolog-prevodilac-arhivator
74 Huanita Vituška 1970 Knjigovođa
75 Ištvan Đere 1979 Inženjer tekstilne industrije
76 Đerđ Šugar 1978 Diplomirani inžinjer tehnologije
77 Timea Fenjsaroši Fekete 1979 Vaspitač
78 Antal Monoki 2001 Student
79 Anastazija Sakač 1964 Knjigovođa
80 Sabolč Kiš 1997 Politikolog
81 Gabriela Palatinuš 1999 Zubni protetičar
82 Beata Orosi Vekonj 1994 Ekonomski tehničar
83 Čaba Dioši 1968 Profesor
84 Nandor Bilicki 1976 Preduzetnik
85 Marta Dobo 1972 MSC ekonomista
86 Klaudia Rotšing 1998 Diplomirani ekonomista
87 Laslo Tot 1982 Profesor razredne nastave
88 Nandor Vereš 1988 Diplomirani inženjer org.nauka
89 Viktorija Popović 1969 Diplomirani ekonomista
90 Daniel Požar 1992 Preduzetnik
91 Tamaš Kanižai 1987 Profesor
92 Adam Pletl 1961 Organizator sportskih takmičenja
93 Ela Dobo 1982 Diplomirani ekonomista-master
94 Tinde Nađ 1984 Trgovac
95 Dr Emil Veg 1985 Doktor nauka-mašinsko inženjerstvo
96 Ramona Roža 1990 Master učitelj
97 Balaž Lovra 1990 Menadžer u turizmu
98 Gabriela Tot Sakal 1975 Diplomirani pravnik
99 Geza Kovač 1955 Elektromehaničar
100 Laslo Molnar 1979 Diplomirani ekonomista
101 Boglarka Ferenc 1986 Nastavnik
102 Robert Nađ 1972 Poljoprivredni proizvođač
103 Laslo Varga 1958 Diplomirani inžinjer ruralnog razvoja
104 Silvia Feješ 1980 Vaspitač za rad u odeljenjima na mađarskom jeziku
105 Gabor Sente 1980 Diplomirani ekonomista
106 Tamaš Poša 1980 Mašinski tehničar
107 Erika Tot 1993 Preduzetnik
108 Agneš Fekete Banov 1982 Master fitomedicine
109 Romina Čaki 1971 Administrativni radnik
110 Zorica Sentpeteri 1974 Diplomirani ekonomista
111 Natalia Kiš 1991 Negovatelj
112 Arnold Kelemen 1978 Mašin bravar
113 Atila Vajda 1964 Profesor istorije
114 Dr Monika Konc 1973 Spec.opšte medicine
115 Zoltan Pek 1973 Nastavnik
116 Roža Nađ 1983 Diplomirani učitelj
117 Gabriela Sinko 1982 Diplomirani inženjer poljoprivrede
118 Valeria Molnar 1987 Diplomirani ekonomista
119 Norbert Narančik 1985 Preduzetnik
120 Borislav Trajkovski 1992 Master inženjer šumarstva
121 Karolina Boroš 1988 Master geograf
122 Judit Hodi 1977 Frizer
123 Andraš Košicki 1961 Ekonomista
124 Bernadet Bukvić 1995 Trgovac
125 Ferenc Banči 1964 Inžinjer mehanizacije
126 Dr Pavle Elor 1980 Doktor stomatologije
127 Roža Fekete 1963 Ekonomski tehničar
128 Aniko Karvak 1993 Administrativni radnik
129 Atila Andraš Đuričin 1978 Menadžer
130 Gabor Mezei 1993 Računovođa
131 Jožef Boban 1962 Zootehničar
132 Ištvan Marašek 1980 Seoski poverenik
133 Andreja Fazekaš 1992 Diplomirani inžinjer životne sredine
134 Tamara Brezovski 1976 Bibliotekar
135 Erne Peter 1980 Poljoprivredni mehaničar
136 Kristian Foro 1985 Dizajner
137 Zoltan Sabo Batanč 1955 Penzioner
138 Ildiko Patai 1984 Trgovac
139 Arpad Petrik 1976 Trgovac
140 Ildiko Keiper 1988 Master inžinjer građevinarstva
141 Maria Jano 1976 Vaspitač
142 Norbet Kiš Bičkei 1991 Veterinarski tehničar
143 Atila Kovač 1979 Bravar
144 Čaba Šanta 1964 Građevinski inženjer
145 Mirjana Novaković Mihajlović 1961 Diplomirani građevinski inženjer
146 Žužana Šavelin Zelei 1980 Profesor razredne nastave
147 Gabriel Madaras 1992 Inženjer prehrambene tehnologije
148 Atila Nemeš 1973 Bravar
149 Ana Arančić 1960 Penzioner
150 Bence Bažo 1996 Diplomirani mašinski inženjer
151 Laslo Mesaroš 1968 Nastavnik
152 Robert Nemet 1973 Elektrotehničar
153 Nora Šoš 1994 Diplomirani vaspitač - master
154 Klaudio Mesaroš 1977 Diplomirani inženjer menadžmenta
155 Timea Mužika - Tot 1991 Diplomirani pravnik
156 David Tajkman 1994 Mašinski tehničar motornih vozila
157 Melanie Moric 1992 Strukovni vaspitač
158 Timea Brašnjo 1994 Medicinska sestra - tehničar
159 Arpad Molnar 1991 Diplomirani inženjer zaštite bilja
160 Čongor Kasa 1982 Diplomirani učitelj
161 Emeše Lenđel 1983 Profesor mađarskog jezika i književnosti
162 Tibor Nemet 1969 Preduzetnik
163 Monika Taloš 1966 Diplomirani učitelj
164 Roland Kabok 1980 Reditelj
165 Tibor Kuktin 1959 Operater računara
166 Tinde Gere 1982 Nastavnik
167 Šara Mago 1981 Tehničar tekstilne industrije
168 Eržebet Genci 1952 Domaćica
169 Mikloš Balaša 1956 Zemljoradnik
170 Laslo Papišta 1969 Grafičar
171 Nikoleta Cvitko 1992 Administrativni radnik
172 Tibor Šamu 1962 Mašinski inžinjer
173 Antun Bajus 1968 Drumski saobraćajni tehničar
174 Adriana Đerfi 1992 Vaspitačica
175 Lajoš Ferenc 1961 Mesar
176 Žolt Goga 1974 Mašinski tehničar
177 Marija Buš 1958 Lekar
178 Henrieta Čisar Čipa 1992 Vaspitač
179 Zoltan Nađ 1962 Građevinski tehničar
180 Agneš Čevari 1981 Ekonomista
181 Ištvan Toldi 1968 Pomoćni prodavac
182 Tatjana Balo 1988 Diplomirani politikolog za međunarodne odnose
183 Eržebet Arsenov 1972 Domaćica
184 Brigita Almaši 1994 Blagajnik
185 Zoran Rajlić 1967 Hidrograđevinski tehničar za hidrotehničke konstrukcije
186 Robert Žaki 1983 Specijalista strukovni inženjer saobraćaja master
187 Žolt Kočiš Sirke 1987 Preduzetnik
188 Klara Milošević 1989 Diplomirani ekonomista
189 Gabriela Bakša 1976 Prehrambeni tehničar
190 Ištvan Bičkei 1964 Preduzetnik
191 Timea Blažik 1991 Defektolog
192 Čaba Abraham 1996 Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
193 Otilia Koči 1994 Strukovni ekonomista
194 Zoltan Sabo 1965 Mašin bravar
195 Ruben Demeter 1988 Inženjer za aplikacije
196 Atila Nađ Nemedi 1987 Profesor mađarskog jezika i književnosti
197 Lajoš Kelemen 1983 Veterinarski tehničar
198 Robert Juhas 1994 Mašinski inženjer
199 Čila Koš 1997 Student
200 Veronika Tuza 1947 Penzioner
201 Virag Stanimirov 1996 Filolog slavista, srbista
202 Katica Pletikosić 1963 Spremačica
203 Žolt Kovač 1983 Trgovac
204 Janoš Kabok 1960 Poljoprivrednik
205 Janoš Kiš 1967 Operater prečišćavanja otpadnih voda
206 Gabriela Pinter 1981 Vaspitač za rad u odeljenjima na mađarskom jeziku
207 Katalin Abraham 2000 Poslovni administrator
208 Kornel Juhas 1993 Diplomirani ekonomista
209 Čaba Šurjan 1976 Pogonski elektrotehničar
210 Andor Šereš 1999 Student
211 Žolt Horvat 1969 Biolog
212 Agneš Repecki 1979 Hemičar-laborant
213 Atila Vastag 1982 Električar
214 Izabela Majoroš 1981 Diplomirani hemičar – prof. hemije
215 Oskar Mezei 1968 Preduzetnik
216 Rudolf Šoš 1987 Ekonomista
217 Arpad Balint 1957 Penzioner
218 Martin Greilah 1997 Nastavnik matematike
219 Erika Farago 1982 Referent ruralnog razvoja
220 Adrea Palatinuš - Nađ 1990 Ekonomski tehničar
221 Brigita Hever 1992 Ekonomista
222 Edit Deak Tot 1963 Trgovac - tehničar
223 Robert Sabo 1972 Poljoprivredni proizvođač
224 Adrian Farkaš 1997 Student
225 Čaba Biro 1989 Menadžer
226 Viktor Kovač 1995 Elektrotehničar računara
227 Ferenc Antić 1973 Poljoprivrednik
228 Natalia Jona 1977 Diplomirani filolog
229 Deže Lajko 1954 Penzioner
230 Judit Erdeg 1971 Poljoprivredni tehničar
231 Marija Boršoš 1968 Domaćica
232 Arnold Kerčov 1977 Inženjer elektrotehnike
233 Jasmina Protić 1968 Master jezika, poslovanja i međunarodne trgovine
234 Atila Pataki 1972 Trgovac
235 Marta Tot Bagi 1958 Penzioner
236 Jelena Laketić 1982 Vaspitač
237 Aranka Pletl 1963 Blagajnica
238 Miroslav Zuberec 1990 Strukovni vaspitač dece predšk. uzrasta
239 Jožef Kadar 1943 Penzioner
240 Čaba Varga 1978 Programer
241 Silvester Vero 1984 Poljoprivrednik
242 Rudolf Kerekeš 1968 Preduzetnik
243 Amalija Mesaroš 1977 Trgovac
244 Aniko Balog 1975 Krojačica
245 Nemanja Adamović 1999 Diplomirani izvođač muzičke umetnosti
246 Nora Otot 1991 Diplomirani ekonomista
247 Zolna Gajdoš Bajus 1987 Ekonomski tehničar
248 Akoš Hajvert 1982 Nastavnik
249 Balaž Sič 1976 Diplomirani pravnik
250 Ildiko Šnejder-Šara 1977 Diplomirani ekonomista